mężczyźni
fot.: pexels.com

Fryzura jest istotnym elementem wyglądu każdego mężczyzny. W tym przypadku, nie ma znaczenia także wiek – dotyczy to zarówno nastolatków, jak i nieco dojrzalszych mężczyzn. Poniżej kilka propozycji najciekawszych fryzur dla mężczyzn w różnym wieku.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/jakie-fryzury-dla-mezczyzn-wybrac/

Popularne męskie fryzury

Propozycji męskich fryzur jest naprawdę wiele. Można przebierać wśród bardziej klasycznych uczesań, jak i tych, które są naturalne i wygodne. Ta ostatnia kwestia jest dla większości mężczyzn jedną z najważniejszych, gdyż zależy im na efektownym wyglądzie, jak i łatwości ułożenia fryzury.

Dla młodych chłopców, jak i dojrzalszych mężczyzn, wygodną fryzurą będzie tzw. Buzzcut. Jest to niezwykle krótka fryzura, którą otrzymuje się za pomocą elektrycznych maszynek do strzyżenia. Jeżeli jednak nie chce się całkowicie rezygnować z włosów, to można przyjrzeć się french cropowi. Ten styl uczesania charakteryzuje się zgolonymi bokami i tyłem głowy, natomiast resztą włosów ulokowanymi na czubku głowy.

Jeżeli natomiast chce się uzyskać dość ekstrawagancki wygląd, można poeksperymentować z dłuższą grzywką i modelowaniem fryzury w stylu tzw. Messy hair.

Elegancka odmiana

Warto pamiętać, że każdy mężczyzna, bez względu na wiek, potrzebuje czasem odświeżenia swojego wyglądu. Wówczas, sięga po fryzury, które są eleganckie oraz ponadczasowe. Odpowiednie cięcie w połączeniu z produktami do stylizacji, może nadać włosom niespodziewanego blasku i eleganckiego wyglądu.

Jedną z popularnych, eleganckich fryzur jest tzw. Slicked back. Fryzura ta polega na zaczesaniu włosów do tyłu. Uczesanie to pasuje praktycznie do wszystkich osób oraz świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kolejną, bardzo popularną fryzurą jest pompadour, czyli uczesanie wypromowane przez Elvisa Presleya. Osobami, które mogą sobie pozwolić sobie na to uczesanie, są mężczyźni posiadający dłuższą grzywkę.

Przeczytaj też: http://www.eradomianki.pl/kilka-waznych-informacji-o-wlosach/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here