Profesjonalne elektronarzędzia

Elektronarzędzia zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci ukończyć projekty remontu mieszkania lub domu w krótszym czasie i z lepszymi wynikami. Te pięć narzędzi stanowi świetny punkt wyjścia dla każdego początkującego majsterkowicza.

  1. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Nic dziwnego, że wiertarko-wkrętarka jest pierwsza na liście i zalecamy takie, które są bezprzewodowe. Może to stać się jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi w garażu lub warsztacie. Wiesz już, że możesz wiercić nim otwory, ale możesz także przekręcać śruby i wkręty.  Zastanów się, jak często musisz wieszać półki, przykręcać uchwyty. Twoja wiertarko-wkrętarka to ułatwi. Prawdopodobnie będziesz z niego korzystać, o wiele częściej niż się spodziewałeś.

  1. Wiertarka udarowa

Jest właściwym narzędziem do prawie wszystkiego, z czym nie radzi sobie tradycyjna wiertarka. Najczęstszym zastosowaniem specjalistycznej wiertarki udarowej jest wiercenie w murze. Działanie młota ułatwia rozbijanie betonu. Gdy dźwignia wiertła jest załączona, urządzenie może również działać jak tradycyjna wiertarka.

Chociaż istnieją zarówno opcje przewodowe, jak i bezprzewodowe, to bezprzewodowa jest najlepszą opcją dla większości ludzi. Pierwszym powodem tego jest fakt, że tego rodzaju wiertarki są lżejsze. Łatwo jest również zabrać go z miejsca na miejsce i używać wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Nie trzeba szukać gniazdka elektrycznego ani przenosić projektu w nowe miejsce. Dzięki akumulatorowej wiertarce udarowej żaden sznur nie może przeszkadzać podczas pracy.

  1. Szlifierki

Istnieje mnóstwo powodów, aby dodać szlifierkę kątową do swojego zestawu narzędzi. O ich wszechstronności świadczy fakt, że są przeznaczone do szlifowania metalu, cięcia prętów zbrojeniowych, płytek i sztukaterii, wykańczania zaprawy, polerowania, szlifowania i ostrzenia. Są nieocenionym narzędziem dla każdego warsztatu domowego, samochodowego. Chociaż korzystanie z tego narzędzia wiąże się z pewnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa, wiele modeli zaprojektowano w celu zapewnienia najlepszego bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności. Sklep remontowo-budowlany Bricoman daje możliwość dostosowania szerokiej gamy tarcz i akcesoriów. Dzięki temu szlifierki są tak wszechstronne.

Jeśli zamierzasz rozpocząć obróbkę drewna, będziesz potrzebować szlifierki oscylacyjnej. Blok szlifierski i papier ścierny są wymagane do drobnego szlifowania i małych powierzchni, ale jeśli zamierzasz zająć się większymi płaskimi obszarami, takimi jak blaty stołowe, potrzebujesz elektronarzędzia.

  1. Wyrzynarki

Wyrzynarka doskonale nadaje się do cięcia łuków i kształtów, a także może być używana z prowadnicą do wykonywania prostych cięć, dlatego jest to pierwsza piłą mechaniczna, którą powinieneś posiadać. O ile nie planujesz ciąć długich arkuszy sklejki, wyrzynarka jest lepsza niż piła tarczowa. Poszukaj jednego z wieloma ustawieniami orbity, co daje większą kontrolę nad prędkością i dokładnością.

  1. Przecinarki i nożyce

Przecinarki elektryczne i ręczne obcinarki są przeznaczone głównie do stosowania z płytkami ceramicznymi i porcelanowymi. Służą do przycinania ich do danego kształtu i rozmiaru. Dodatkowo jednak mogą ciąć kamienie, pręty zbrojeniowe lub druty.

I oto 5 najważniejszych elektronarzędzi. Możesz ustalić priorytety tych narzędzi, z których będziesz korzystać najczęściej. Tak czy inaczej, gdy będziesz mieć wszystkie elektronarzędzia, będziesz mieć środki na wykonanie prawie każdego projektu, który chcesz – zapoznaj się z ofertą sklepu Bricoman.pl i kup najnowocześniejsze elektronarzędzia: https://www.bricoman.pl/elektronarzedzia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here