brafiterka

Oferta sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych nieustannie się poszerza. W porównaniu do tego, w czym wybierały nasze mamy czy babcie jesteśmy obecnie w niezwykle komfortowej sytuacji.

W związku ze stale powiększającym się asortymentem powstają także nowe profesje. Jedną z nich jest brafiterka. Jest to kobieta, która pomoże nam w doborze odpowiedniego biustonosza, tak aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Warto skorzystać z usług brafiterki — szczególnie jest to polecane paniom z większym biustem, których kręgosłup jest dodatkowo obciążony. W tym przypadku wybór dobrego biustonosza może wpłynąć znacząco na codzienny komfort.

W pierwszej kolejności brafiterka pomoże ustalić jaki rozmiar stanika jest dla nas odpowiedni. Dawno minęły już czasy, w których większy biust ubierany był w rozmiar 75C, dostępny w większości sieciówek. Profesjonalne sklepy z bielizną posiadają bardzo dużą rozmiarówkę, która pozwala dobrać rozmiar indywidualnie, dopasowując zarówno miseczkę, jak i obwód do każdej kobiety.

Istnieje kilka prostych zasad, które warto opanować, wybierając się na bieliźniane zakupy. Stanik powinien mieć ciasny obwód i to właśnie na obwodzie powinna opierać się cała konstrukcja bielizny i podtrzymanie biustu. Ramiączka stanika pełnią jedynie funkcję wspomagającą. Koniec z wpijaniem się ramiączek w ciało i zapięciem stanika podjeżdżającym do karku. Dobrze dobrany biustonosz nie przesuwa się w ciągu dnia, tylko pozostaje na swoim miejscu, zapewniając komfort i stabilność przez cały dzień.
Miseczki biustonosza powinny być na tyle duże, aby okalały całą pierś. Fiszbina nie może wbijać się w ciało, powinna kończyć się pod pachą.

Ważne jest również odpowiednie ułożenie biustonosza na ciele już po założeniu. Biust powinien być zebrany w miseczkach, ramiączka odpowiednio wyregulowane, obwód naciągnięty.

Nie należy się przejmować, jeśli nie jesteśmy w stanie opanować tych zasad na samym początku. Jest to właśnie zadanie dla brafiterek. One doradzą nam w doborze rozmiaru stanika, modelu odpowiedniego do kształtu naszego biustu i preferencji oraz pomogą w prawidłowym ułożeniu bielizny na ciele.

Takie porady są bezpłatne, wliczone niejako w cenę zakupu. Bielizna w sklepie specjalistycznym jest z pewnością droższa niż w sieciówkach, ale może warto dwa-trzy razy wydać więcej na rzecz porządnej jakości, niż trzymać w szufladzie kilkanaście staników z sieciówek, z czego żaden tak naprawdę nie spełnia naszych wymagań. Warto też polować na przeceny, które często pojawiają się w takich salonach pod koniec danego sezonu. Kolejnym sposobem na zaoszczędzenie jest polowanie na aukcjach internetowych na swoją ulubioną bieliznę. To opcja dla pań, które poznały już dobrze swój rozmiar, wiedzą, w jakim modelu czują się najlepiej i bielizna której marki w największym stopniu spełnia ich oczekiwania.

Dobrze dobrany stanik odciąża kręgosłup, nie deformuje biustu, nie obciążą ramion, oraz nadaje piersiom piękny kształt — zarówno tym większym, jak i mniejszym. Warto zainwestować w taką bieliznę i zwiększyć poziom codziennego komfortu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here