Niezbędny atrybut

W dzisiejszym świecie smartfon to atrybut niezbędny do codziennego życia. Dzięki temu urządzeniu komunikujemy się, prowadzimy interesy, korzystamy w czasie wolnym z dobrodziejstw technologii. Jednakże wraz ze wzrostem jakości, ceny smartfonów ostro poszybowały w górę i nie każdy może pozwolić sobie na najnowszego iPhone czy popularnego samsunga z serii S. Flagowe smartfony tych dwóch firm kosztują dzisiaj ponad trzy tysiące złotych. Cena iPhona X wynosi zaś aż cztery i pół tysiąca złotych. Na rynku są zaś liczne telefony, które parametrami nie ustępują a nawet przewyższają poprzednio wymienione a cenowo są dużo bardziej atrakcyjne.
W tym poradniku wskażę jaki smartfon do 2000 złotych wybrać aby spełniał oczekiwania i służył przez dłuższy czas.
Pierwszym telefonem który, przedstawię będzie Honor 8. Jest to telefon łudząco przypominający Huawei P9 jednakże dostępny jest w dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Honor 8 to telefon szeroko polecany na wszelkich forach gdzie użytkownicy chwalą go za niezawodność, trwałość, mnogość funkcji oraz wspaniały design. Zdaniem niektórych przewyższa on jakością wykonania design Huaweia. Honor 8 wyposażony jest w podwójny tylny aparat 12 Megapixeli, który pozwala wykonywać znakomite zdjęcia nawet w ruchu. Przednia kamerka 8 Megapixeli również pozwala na uchwycenie najciekawszych chwil życia w znakomitej jakości profesjonalnej matrycy fotograficznej.
Dodatkowo smartfon posiada czytnik linii papilarnych 3D, który odblokowuje się w jedną czwartą sekundy. Telefon oprócz mnogości podstawowych funkcji posiada przydatny moduł NFC pozwalający na szybki transfer danych. Honor 8 wyposażony został też w technologię SIM/HCE pozwalającą na szybkie mobilne płatności i przelewy. Jak na cenę 1400 złotych smartfon zachwyca parametrami.
Inny telefon wart uwagi w cenie do 2000 złotych to iPhone SE. Jest to najtańszy telefon z najnowszych konstrukcji serii z jabłuszkiem. Pomimo tego zachwyca jakością i parametrami. Przykładowo jego wspaniały aparat 12 MPx rejestruje bardzo dobre zdjęcia oraz wideo w jakości 4k. Ekran o przekątnej czterech cali znakomicie spełnia swoją funkcję i działa bez zarzutów. Superwydajny koprocesor ruchu M9 to system śledzący każdy najmniejszy ruch ręki – pomaga w grach i aplikacjach ruchowych. Najnowsza usługa Apple play pozwala na płacenie i dokonywanie przelewów w błyskawicznym tempie jednej dziesiątej sekundy. Ten wspaniały smartfon możemy nabyć już za 1300 złotych.
Trzecim telefonem, który omówię jest Xiaomi Redmi 4X . Zawstydza on wszelkie inne propozycje i jest nieporównywalnie tani. Chiński telefon to próba odpowiedzi na najnowsze Samsungi S – z obserwacji zauważymy, że próba udana. Xiaomi Redmi 4X to całkiem dobry podwójny aparat, akumulator o pojemności 4100 mAh z superszybkim ładowaniem, działający bez zarzutu procesor Qualcomm Snapdragon 435 oraz funkcja dual sim. Wszystko to za niecałe siedemset złotych. Jak więc widzimy telefon będący trzy lub dwa razy tańszy od konkurentów jest w stanie dorównać im funkcjami i designem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here