Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową

Przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszy się ogromną popularnością wśród osób, głównie kobiet, borykających się z problemem rzadkich, wypadających włosów oraz tych, które chcą szybko, bezboleśnie i stosunkowo niedrogo poprawić stan swojej czupryny. Metod przedłużania i zagęszczania jest wiele. Dzisiaj przyjrzymy się jednej z najpopularniejszych – metodzie kanapkowej. Czym charakteryzuje się ta technika? Sprawdź!

Nowe włosy w kilkanaście minut – przedłużanie i zagęszczanie metodą kanapkową

Przedłużanie i zagęszczanie włosów często wiąże się z obciążeniem, a w efekcie zniszczeniem pasm wyrastających z głowy. Wybierając metodę kanapkową, zwaną również tape on, nie osłabiamy swoich naturalnych włosów. Podczas zagęszczania/przedłużania pasm sposobem tape on nie biorą udziału żadne substancje chemiczne ani wysoka temperatura. Sposób połączenia wyrastających z głowy kosmyków z dopinkami jest łagodny dla skóry. Jak wygląda zabieg?

Doczepiane włosy osadzone są na przezroczystych i lekkich taśmach z silikonu. Pasemka (czyli tak zwane kanapki) doczepiane są do naturalnych włosów u ich nasady. Na głowie naturalne i doczepiane kosmyki mieszają się, tworząc spójną całość. Dzięki wykorzystaniu cieniutkiej i praktycznie niewidocznej taśmy, miejsca łączenia są wyjątkowo dyskretne. Zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że nowa fryzura jest trwała. Nie jest w stanie naruszyć jej woda ani szampon. Nowe włosy możemy dowolnie stylizować – modelować, kręcić, prostować i upinać.

Przed zapisaniem się na zabieg należy zdać sobie sprawę, że taśmy będą obniżać się wraz ze wzrostem włosów, dlatego konieczne będzie regularne odwiedzanie fryzjera w celu podciągania kanapek. Starannie pielęgnowane doczepy z naturalnego materiału mogą zachować swoją doskonałą kondycję nawet przez pół roku.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową – dla kogo?

Profesjonalny zabieg w szczególności polecany jest osobom próbującym bezskutecznie zapuścić włosy, mających cienkie i przesuszone pasma ze zniszczonymi, wykruszającymi się końcówkami. Nowoczesna i bezpieczna kuracja polecana jest kobietom i mężczyznom, którzy w wyniku choroby, operacji czy wypadku utracili część włosów. Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia przedłużania i zagęszczania włosów metodą tape on jest uszkodzona skóra głowy, uczulenie lub nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatów stosowanych podczas zabiegu oraz wystąpienie reakcje alergicznej przy wykonywaniu podobnego zabiegu w przeszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here