Spa

Spa to pojęcie używane do określenia wielu zabiegów pielęgnujących oraz relaksujących, które kompleksowo zadbają o nasze ciało i ducha. Oferta spa skierowana jest przede wszystkim do osób, których priorytetem jest profesjonalna pielęgnacja skóry, ale również życie w zgodzie z naturą.

Przeczytaj też: https://akcemed.pl/kiedy-warto-odwiedzic-spa/ 

Zabiegi spa – na czym polegają? 

Zabiegi spa zazwyczaj skomponowany są w określone w pakiety tematyczne. Mowa tutaj o zabiegach odchudzających, relaksujących, ujędrniający lub nawilżający. Dzięki nim poczujemy się zadbani od stóp do głów, korzystając zarówno z pielęgnacji osadzonej w liczącej setki lat tradycjach oraz ultranowoczesny w zabiegach z dziedziny kosmetologii. Spa to doskonałe miejsce na relaks. 

W takim miejscu spotkamy się z całą paletą możliwości pielęgnacji ciała, skóry oraz włosów, zharmonizowane z odpowiednim wystrojem wnętrza gabinetu oraz kameralną atmosferę. Sprzyja to nie tylko koncentracji na doznaniu płynącym z aplikowania na skórę czy włosy kosmetyków, masaży, peelingów czy okładów z gorącymi kamieniami, ale też całkowitym zresetowaniu się i relaksu. 

Staranne wykonanie każdego etapu rytuału pielęgnacyjnego oraz atmosfera rozluźnienia sprawiają, że ciężko jest opuścić gabinet i powrócić do codziennego życia. 

Fenomen zabiegów spa 

Czworo kobiet docenia najnowocześniejsze osiągnięcia kosmetologii. Futurystyczne technologie łączą w sobie minimalną inwazyjność i ogromną skuteczność działania. Co ciekawe, to samo powiedzieć można o tradycyjnych pradawnych rytuałach piękne. Osoby, które upodobały sobie współczesną kosmetologię, wracają się obecnie ku tradycją metod pielęgnacji, doceniając ich ogromną skuteczność. 

Użycie naturalnych składników i pradawnych form pielęgnacyjnych które bardzo często są komponowane tuż przed użyciem, zapewniają najlepszą z możliwych pielęgnacji bez syntetycznych dodatków oraz ryzyka podrażnień i przesuszenia się skóry. 

Zabiegi spa– natura na pierwszym miejscu 

W dzisiejszych czasach mocno odbiegający od naturalnych formuł pielęgnacyjnych, Dlaczego coraz częściej salony spa do nich wracają. Takie miejsca stały się ostoją spokoju, gdzie subtelna woń olejków eterycznych i delikatne dłonie profesjonalisty działają wielkie cuda. Oczywiście wszystko przy pomocy naturalnych i zdrowych produktów. Formuły kosmetyków użyte w każdym etapie bazylią wyłącznie na naturalnych składnikach, które bardzo często pozyskiwane są z odległych zakątków świata. 

Zobacz też: http://www.eradomianki.pl/rytualy-welness-czym-sa-i-jak-je-stosowac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here