Jaką wybrać wodę po goleniu?

0
1370

Codzienne golenie się może być prawdziwą torturą lub jednym z najprzyjemniejszych momentów w ciągu dnia mężczyzny. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób i przy pomocy jakich narzędzi się golimy. Jeżeli stosujemy produkty słabej jakości, golarki o tępych ostrzach niewiadomego pochodzenia to z pewnością szybko zniechęcimy się do tej czynności. Natomiast dzięki używaniu doskonałych kosmetyków i wysokiej jakości ostrzy każde golenie będzie dla nas relaksujące. Kosmetykiem, którego stosowanie ma duży wpływ na to, jak oceniamy nasz poranny rytuał, jest woda po goleniu, o której chcielibyśmy dziś opowiedzieć trochę więcej.

Woda po goleniu – co to takiego

Kosmetyk ten ma dwa zadania, po pierwsze, dezynfekuje skórę twarzy po skończonym goleniu, po drugie wydziela przyjemny zapach, który powinien się utrzymywać w przypadku dobrej wody kolońskiej do około 4 godzin po zakończonym goleniu. Odpowiednia dezynfekcja twarzy ma duże znaczenie, ponieważ ze względu na dużą produkcję potu mogą się na niej pojawiać bakterie oraz inne drobnoustroje. Gdzie zamówić dobrą wodę po goleniu ? Polecamy: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553895-KOSMETYKI-DO-GOLENIA-Balsamy-i-wody-po-goleniu.html

Do produkcji tego rodzaju kosmetyków stosuje się kilka składników, głównym z nich jest alkohol w stężeniu około 30-70 procent. Natomiast około 1/10 objętości stanowią substancje zapachowe takie jak olejki eteryczne, np. aloes.  Dobrej jakości markowe wody po goleniu w swoim składzie mają także substancje łagodzące oraz ekstrakty roślinne o działaniu łagodzącym, pielęgnującym oraz przeciwbakteryjnym.

Jaką wodę wybrać

Gdy zastanawiamy się nad wyborem konkretnej wody po goleniu, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze skład tego kosmetyku powinien być dopasowany do rodzaju naszej cery. Jeżeli jest ona podatna na podrażnienia, powinniśmy wybrać produkt o mniejszej zawartości alkoholu. Zwróćmy też uwagę na rodzaje olejków eterycznych, jakie zostały zastosowane. Może się okazać, iż nie wszystkie zapachy są w naszym guście, dlatego warto zaznajomić się ze składem przed zakupem.

Woda po goleniu – gdzie kupować

Obecnie na rynku znajduje się ogromna ilość tego rodzaju kosmetyków, wiele z nich niestety jest słabej jakości. Dlatego warto znaleźć miejsce, gdzie sprzedawane są wyłącznie produkty marek znanych z tworzenia męskich kosmetyków z najwyższej półki. Naszym zdaniem dobrze jest odwiedzić sklep Barbersupply.pl, od wielu lat zajmujący się sprzedażą kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów, brody oraz twarzy i ciała mężczyzny. Szeroka gama produktów zadowoli każdego klienta, a szybka realizacja zamówień, atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa, to kolejne zalety tego sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here